slider

wtorek, 13 stycznia 2015

Królowa śniegu

Styczeń to u nas miesiąc zimowych bajek. Dzisiaj pokażę Wam jedną z nich - moją wersję królowej śniegu. Sesja wykonana przy temperaturze -10. Nam jednak było gorąco, cała ekipa pełna wrażeń i zapału:) Zobaczcie co z tego wyszło, zapraszam!

Zdjęcia - Made with Love PHOTOGRAPHY - www.julitapajak.pl
Barbara Błaszczyk - www.floraart.pl - stylizacje, bukiet, akcesoria do włosów, sople,  gorący rosół i pachnące drożdżówki!
Sylwia Kozera- www.ambasadamakijazu.blogspot.com - make-up
Agnieszka Pyrek - www.crea-tif.pl - fryzura.

Przy sesji i charakteryzacji pomagała Dorota Grzegorska.Wielkie dzięki dla Pań, które udostępniły nam swoje wspaniałe produkty do sesji:
Zaczarowana biżuteria - http://www.mariaela.pl/nowosci
Przecudne lampiony- www.niczegosobie.comMitenki wykonała specjalnie dla nas Agnieszka BachtenkoTorebki od Pauli Silarow - https://www.facebook.com/paulina.silarow?fref=ts.

Modelką była wspaniała tancerka prosto z Paryża:) - Joanna Dobrzańska!Wielkie ukłony dla Ciebie Asiu, za to że wytrzymałaś na tym mrozie i dzielnie znosiłaś nasze zwariowane pomysły!


1 komentarz:

  1. Mi się marzy taka klimatyczna sesja zimowa. Tylko śniegu brak jak na złość w tym roku! Zdjęcia piękne, make up fenomenalny i brawa dla modelki - pełen profesjonalizm!

    OdpowiedzUsuń