slider

poniedziałek, 29 września 2014

W co się ubrać na sesję rodzinną jesienią?

Część z nas z przykrością patrzy przez okno, po którym spływają strugi deszczu, i myśli tylko o tym, że to koniec lata i nadchodzą gorsze, zimne i ponure dni... Też należę do osób, które niecierpią zimy. Jednak w tym roku postanowiłam przynajmniej oswoić jesień i spojrzeć na nią bardziej przychylnym okiem. Przede wszystkim to najbardziej kolorowa pora roku! Ciepłe barwy liści we wszystkich odcieniach oraz słońce, które wcześniej niż zwykle zachodzi, tworząc cudowne światło do zdjęć to powody, które przekonują mnie, że będzie pięknie.

Jesienne sesje zdjęciowe mogą dać spektakularne efekty. Jak się jednak do nich przygotować, by były wyjątkowe? Przede wszystkim musimy zadbać o odpowiednią garderobę i właśnie o tym będzie dzisiejszy wpis. Pokażę Wam kilka inspiracji, które pomogą Wam wybrać coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny. 

Najważniejsze w tym sezonie są kolory. Wszystkie brązy, pomarańcze, fiolety, żółcie... wszystko to co kojarzy nam się z jesienią. 


Wybierając się na sesję, postarajcie się, by Wasza garderoba była do siebie dopasowana.  Poniżej znajdziecie kilka inspiracji:Jeśli nie posiadacie w swojej szafie podobnych ubrań, rozejrzyjcie się po sklepach, polecam H&M i tym podobne sklepy - kopalnia jesiennych stylizacji.A teraz pozostaje nam czekać na wspaniałe efekty jesiennych sesji!!!
                                                                                 pozdrowienia,  Julita Pająk 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz