slider

piątek, 14 marca 2014

Dlaczego warto wykonać sesję kobiecą?

Czy zastanawiałaś się kiedyś czy wykonać sobie profesjonalną sesję kobiecą ale brakowało Ci odwagi lub znalazłaś powody, które Cię od tego odwiodły (waga, wygląd, zaniżona samoocena)? Jeśli tak, ten post jest dla Ciebie.

Sesje kobiece i buduarowe stały się ostatnio popularne, ponieważ  coraz więcej kobiet dochodzi do wniosku, że nie ma powodu, by cudne zdjęcia jakie są publikowane w magazynach czy reklamach były tylko przywilejem modelek. Nie każda z nas ma figurę modelki ale  każda z nas zasługuje na chwile, w których jest w centrum uwagi  i każda może wyglądać jak gwiazda filmowa. Po to, by pokazać się z nowej strony ukochanemu lub zatrzymać dla siebie czas i nabrać pewności siebie.

Podczas sesji portretowej w stylu glamour czy buduarowym, zadbają o Ciebie profesjonaliści. Na sesji najczęściej jest obecna profesjonalna wizażystka, która zadba o odpowiedni makijaż, dobrany do Twojego typu urody. Zadaniem fotografa jest uwiecznienie Twojej osoby w najbardziej korzystnym świetle. Fotograf ma za zadanie pomóc w pozowaniu, to do niego należy znalezienie takich póz,  w których prezentujesz się najlepiej.
Sesja to również wspaniała zabawa. Zazwyczaj w luźnej atmosferze jest to prawdziwy dzień piękności. Kiedy tylko się rozluźnisz i oswoisz z aparatem, powstaną najlepsze portrety - z doświadczenia wiem, że pod koniec sesji są te najfajniejsze, kiedy już oswoisz się z aparatem.Nie szukaj więcej wymówek. Jesteś piękna tu i teraz i zobaczysz to na zdjęciach. Odzyskasz wiarę w siebie. Oglądanie siebie na zdjęciach jest dla wielu Klientek niesamowitym przeżyciem. Kiedy widzą siebie moimi oczami i patrzą na swoje portrety, czuję że robię dla nich coś więcej niż fotografie.

Daj się porwać w niezapomnianą przygodę jaką jest sesja fotograficzna. 

pozdrowienia,

Julita Pająk

1 komentarz:

  1. Przepiękne zdjęcia pięknej kobiety i post, którego mi bardzo brakowało ;) A dokładnie motywacji do poprawy swojego nastroju i podniesienia samooceny :)

    OdpowiedzUsuń